تلفن پشتیبانی : 09391682004

روستای میناباد

 روستای میناباد ,گردشگری ایران

اسم محلی و رسمی‌آن میناباد می‌باشداسم قدیمی‌این روستا مومن آباد بوده که در اثر گذشت زمان سالیان اسم این ده به میناباد تغییر یافته بزرگان روستا نظر داشتند که در اثر جنگ و خشکسالی چندین بار این روستا از بین رفته و دوباره آباد شده به این نام یعنی مین آباد مشهور شده است

ادامه مطلب

پیکره سنگی بابا داوود عنبران

 پیکره سنگی بابا داوود عنبران ,گردشگری ایران

پیکره سنگی بابا داوود عنبران در۴۰ کیلومتری شهراردبیل ودرروستای عنبران واقع شده‌است.ارتفاع این پیکره بی نظیرحدود ۲۰ مترمی‌باشد.این پیکره به شکل انسانی که به روبرو نظاره گراست تشکیل شده‌است.

ادامه مطلب

روستای سولا دهی

 روستای سولا دهی ,گردشگری ایران

قدیمی­ترین اثر تاریخی موجود در داخل روستا پل تاریخی آن است که مربوط به اواخر قاجار و اوایل پهلوی می­شود. این پل بر روی رودخانه سولاچای که عدّه­ای آن را خَنَ­یی­چایی (رودخانه­ی خانقاه) می­نامند در امتداد جادّ­ه­ی اردبیل- آستارای قدیمی ساخته شده است.

ادامه مطلب

روستا دودران

 روستا دودران ,گردشگری ایران

این روستا در استان اردبیل و در نزدیکی شهرستان نمین قرار دارد آب و هوای سرد کوهستانی داشته و اغلب دمایی کمتر از ۲۵ درجه سانتی گراد در تابستان دارد شغل مردم روستا دامداری و کشاورزی می‌باشد. صنایع دستی مردم روستا گلیم، آویز از بوته اسپند و... می‌باشد.

ادامه مطلب

روستای خانقاه سفلی

 روستای خانقاه سفلی ,گردشگری ایران

روستایی با قدمت هزاران سال در شهرستان نمین استان اردبیل که عمده شهرت آن هم جواری با جنگل فندوقلو است . این جنگل انبوه از درختان خودرو فندق بوده و دارای جاذبه‌های گردشگری فراوانی است. عمده کشاورزان ساکن روستای کله‌سر به کاشت گندم به صورت دیم مشغولند .

ادامه مطلب
:+Google