تلفن پشتیبانی : 09391682004

معرفی شهرستان میانه

 معرفی شهرستان میانه  ,گردشگری ایران

در دل استان آذربایجان شرقی، شهرستانی زیبا و و بزرگ به نام میانه وجود دارد مکان های زیبا و آثار قدیمی و تاریخی خیلی زیادی درونش وجود دارد.

ادامه مطلب

مسجد سنگی ترک میانه

 مسجد سنگی ترک ,گردشگری ایران

در استان آذربایجان شرقی در شهر ترک است که خود این شهر هم ادر حومه شهرستان میانه است ، مسجدی هست به نام مسجد سنگی ترک که خود این مسجد در شهر ترک قرار دارد که جزء مساجد تاریخی این استان محسوب میشود و شهرترک در 25 کیلومتری شهر میانه قرار دارد.

ادامه مطلب

کاروانسرای جمال آباد میانه

 کاروانسرای جمال آباد میانه ,گردشگری ایران

در نزدیکی روستای جمال آبادف کاروانسرای جمال آباد وجود دارد که در 35 ک م شهرستان میانه قرار داره و حدودا قدمتش نزدیک به سال 1065 هجری قمری است این ساختمان قدیمی در دوره ایلخانی ساخته شده و در دوره شاه عباس دوم صفوی بود که مورد تعمیر قرار گرفت.

ادامه مطلب

پل دختر میانه

 قیزکور پی سی (پل دختر) ,گردشگری ایران

در اوایل مسیر میانه به زنجان رودخانه ای وجود دارد به نام قزل اوزن که پل دختر در بالاب آن رودخانه و دل رشته کوه قافلانکوه قرار دارد. و قبل از این که این پل ویران بشود با ششماره ثبت 87 در لیست آثار ملی ایران ثبت شده این پل از دسته کار های برجسته معماری و مهندسی دوران قدیم است.

ادامه مطلب

بقعه امام زاده اسماعیل میانه

 بقعه امام زاده اسماعیل ,گردشگری ایران

امامزاده اسماعیل آرامگاهی است که به دوره صفوی بر میگرده و در محله سرچشمه ، در شهر میانه قرار دارد. این بنا با شماره ثبت 871 و در تاریخ 28 مرداد 1348 به عنوان آثار ملی ایران ثبت شده.

ادامه مطلب
:+Google