تلفن پشتیبانی : 09391682004

‌ کاروانسرای شاه عباسی

 ‌ کاروانسرای شاه عباسی ,گردشگری ایران

این کاروانسرا که با وسعت تقریبی 55× 58 متر در وسط شهر آوج قرار دارد از جمله منزلگاه هایی است که در مسیر های اصلی کشور بنای آن به دستور شاه عباسی آغاز شده وبه سال 1040 قمری – روزگار پادشاهی شاه صفی – پایان یافته است .

ادامه مطلب

روستای مشانه

 روستای مشانه ,گردشگری ایران

روستای مشانه یکی از روستاهای منطقه آوج ازتوابع شهرستان بویین زهرا،استان قزوین میباشد که حدودا" در 120کیلومتری جاده تهران به همدان واقع است وفاصله آن ازجاده اصلی 11کیلومتر است.

ادامه مطلب

روستای چنگوره

 روستای چنگوره ,گردشگری ایران

روستای چنگوره در منطقه آوج شهرستان بوئین زهرا (س) در استان قزوین ایران واقع شده‌است. جمعیت آن ۵۴ نفر در قالب ۱۸ خانوار (تا تاریخ 1390)بوده است. چنگوره در زلزله سال ۲۰۰۲ که بوئین زهرا را به شدت تکان داد در مرکز زلزله قرار داشت و رنج فراوانی را تحمل کرد

ادامه مطلب

امامزاده منصور

 امامزاده منصور ,گردشگری ایران

امامزاده داراي نقشه ي مربع شكل است . در جبهه ورودي آن ، يك ايوان بلند و فضاهاي جنبي قرار دارد . ارتفاع سر در آن حدود 80/5 متر و پوشش آن طاق آهنگ با قوسجناغي است .

ادامه مطلب

امامزاده علاءالدین

 امامزاده علاءالدین ,گردشگری ایران

امامزاده علاءالدین در سی کیلو متری شهر آوج در حاشیه روستایی به همین نام قرار دارد. بنای بقعه دارای نقشه ای به شکل مربع مستطیل و به ابعاد تقریبی 15/5*14/5 متر است و بر روی صفه ای به ارتفاع یک متر قرار دارد.

ادامه مطلب
:+Google