تلفن پشتیبانی : 09391682004

بهترین هتل شیراز (گردشگری ایران)

بهترین هتل شیراز ,گردشگری ایران

بهترین هتل شیراز (گردشگری ایران)

مشاهده نقشه جغرافیایی
درصورت نمایش اشتباه نقشه جغرافیایی پیشایش از شما معذرت میخوایم نقشه ها در حال بروز رسانی می باشد

شیراز یکی از معروف ترین و زیباترین شهرهای ایران می باشد که به خاطر جاذبه های گردشگری و آب و هوای مطبوعی که دارد شاهد تعداد زیادی گردشگر و توریست های خارجی در این شهر زیبا هستیم.

شهر زیبای شیراز دارای قدمت چند هزار ساله است و به همین دلیل بناهای تاریخی بسیار دیدنی هماند مسجد وکیل، مسجد نصیرالملک، مدرسه خان، تخت جمشید، ساختمان کلاه فرنگی موزه پاریس، قلعه کک ها، دروازه قرآن، ارگ کریم خان و آرامگاه های مشاهیر بنام در سراسر جهان مانند حافظ و سعدی که در این شهر وجود دارند که بسیار قابل توجه توریستان خارجی هستند.

مسجد نصیرالملک

 

تخت جمشید

 

مسجدوکیل

 

همچنین باغ ها و عمارت های زیبایی که در این شیراز وجود دارد مانند باغ نشاط، باغ ارم، باغ نارنجستان قوام، باغ جهان نما، باغ عفیف آباد همه ساله مسافران زیادی را به خود جذب می کند.

باغ ارم

 

باغ عفیف آباد


شیراز به دلیل اینکه شهر بزرگ و توریستی می باشد دارای هتل های بسیار زیاد با امکانات عالی می باشد به همین دلیل انتخاب بهترین هتل شیراز بسیار مشکل است ولی هر شخص با توجه به نیاز خود و بودجه ی مالی خود می توان از بین هتل ها بهترین هتل شیراز را انتخاب نماید.

بانک گردشگری ایران  به دلیل نیاز مسافران و توریستان به اقامت در شهر شیراز درصدد برآمده تا بهترین هتل های شیراز را به گردشگران و توریستان در سایت دو زبانه ی خود معرفی کند تا راحتی را با انتخاب بهترین هتل شیراز فراهم کند.

برای مشاهده ی بهترین هتل شیراز کلیک کنید.

بهترین هتل شیراز (گردشگری ایران)

نظرات شما

:+Google